Blíží se konec prázdnin,aneb menší informačka+deník

04.08.2015 08:39

Čauky!Jak jistě už všichni víte je srpen,to to letí!No a v tom případě se blíží i škola,děsné učení.....posuďte sami.Já pudu do páté třídy a budu dělat přijmačky na gympl,takže nevím jak to v příštích letech bude z webem:(.Možná zkončím,možná bude méně aktivní.Já osobně bych byla pro druhou možnost,ale nevím jak to bude....možná se na ten gympl ani nedostanu,ale stejnak by bylo dost učení:(Zkrátka a jednoduše se nejspíš triskovou rychlostí blíží konec blogu,ano nerada to říkám.Když jsem nemohla spát,tak jsem na tom dost dumala a skoro u toho brečela.Já nehci zničit všechnu tu svoji přáci,kterou jsem pořádně dlouho tvořila,strávila na ní hodiny a hodiny práce,díky které jsem našla spoustu úžasný blogů a bloggerů.......já to prostě nehci udělat!Hele dost Vladi!Půjdeme radši k té veselejší zprávě:)Asi tak před týdnem(Ano už jsem o tom chtěla psát článekXD) jsem se zůčastnila dvou soutěží.Jedné na hpd na blogu KETRINKY1,která se jmenovala Obrázek pro blog.A představte si já skončila druhá!!!Zítra dostanu diplom,jupí!Sice se můj obrázek nestane loge jejího blogu,ale mám radost že budu mít svůj první diplom za soutěž!(Vyhodnocení soutěže zde).Ta druhá ještě nevyhlášená je z blogu Tuleně a Mishelle(Promiň jestli je to jméno špatně),to znamená že z blogu mých SB.Tato soutěž je O nejhezčí zvířátko,já v ní soutěžím z Četíkem.Tak uvidíme jestli něco vyhrajeme:)A ikdyž ne,budu ráda že jsem se zůčastnila.Jo a ještě takové menší tajemství,musela jsem to posílat znovu,takže doufám že vezme to druhéXDTak držte palečky:)

 

PS: Pokud v té druhé soutěži něco vyhraju,dám sem místo Music něco jako reklami a diplomky:)

Komentáře,komentíky:)

Zvládneš to

Kateřina. | 24.08.2015

Myslím si, že blog zvládneš. Byla by to škoda, nechat tu jen tak všechno na čem jsi pracovala :-)

Prosím nekonči

Mishelle | 11.08.2015

Taky jsem na gymplu, v září půjdu do Sekundy a blog docela zvládám :)

Hlavně to nevzdávej!

Vejisek72 | 08.08.2015

Ahojky, blogování určitě nevzdávej! (vím že to byl jen ohlas že se to může stat) Ale jen chci napsat, že jestli to nebudeš stíhat a budeš chtít blog smazat, koukni se na všechny články které si vydala (aby sis třeba přečetla jen název) byla by to přeci škoda....dala si do toho celé hodiny a vše pak smazat? tu práci ?

Re: Hlavně to nevzdávej!

Růžová růže | 10.08.2015

Máš pravdu!Mockrát díky všem otevřeli jste mi oči,já to zvládnu.Věřím si:)

A co další administrativní to toho webu???????????!?????????????

Magdi | 06.08.2015

Proč neřekneš tí pomocný admince
Nebo pomahačce obrázků

Re: A co další administrativní to toho webu???????????!?????????????

(: Vladěnka :) | 07.08.2015

Achjo,budu to tu asi muset vysvětlovat stokrát.Anetka mi moc nepomůže protože nemá přístup k webu,pouze mi pošle obrázky a já je sem vložím a Terez. nemá vůbec čas.Má malou ségru a nejspíš se taky bude hlásit na gympl.Nové adminka nehci,pak naberu někoho komu nevěřím a šup smaže web,je to složíté a ne tak jednoduché jak si to myslíš ty,víš?

Já se na gympl dostala, ale blog neruším

Bezejmenná | 06.08.2015

Ahoj, já se na gymnázium dostala
a z blogem nekončím. Všimla sis jak bylo v dubnu málo článků? To jsem dělala přijímačky. Řekla jsem si, že to nějak zvládnu, i kdyby měl článek vycházet jen jednou týdně. Nevzdávej to!
Ps:Gratuluji k druhému místu!

Re: Já se na gympl dostala, ale blog neruším

Růžová růže | 07.08.2015

Já to nevdávám,jen prostě informuju o tom co se možná stane:)

...

reveriedreams | 05.08.2015

Gymnázium se hrozně přeceňuje. Je možné, že ze začátku na vás nahází spoustu povinností, ale je to jen zkouška, jestli to zvládnete. Později poleví., a od pololetí to bude ještě volnější. Já jsem na gymnázium šla z deváté třídy, a věř nebo ne, mám dokonce čas se nudit. Byla by škoda končit, i kdybys třeba vydávala jeden článek za měsíc.
K soutěžím ti každopádně gratuluji!

Re: ...

Růžová růže | 06.08.2015

Mockrát děkuju za obrovskou podporu:)Já osobně sama nevím jak to na takovém gymplu chodí,takže ještě nevím jak to všechno bude.Mockrát díky!

1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek