Zdobení vánočního stromečku

19.11.2014 15:29

Tak dnes si s polu nazdobíme vánoční stromeček:

Vánoční stromeček patří mezi nejvýznamnější symboly Vánoc. Každý rok se stává tou nejkrásnější ozdobou celého našeho bytu. Bez vánočního stromu si nikdo neumí představit ty pravé Vánoce.


Zdobení vánočního stromku patří mezi nejčastější vánoční tradice nejen u nás. Co se týče výběru vánočního stromečku, máme možnost si vybrat mezi umělým, nebo živým stromkem. Někteří lidé jsou spíše pro koupi umělého stromku, ovšem vůně jehličí živého stromku nám nic nenahradí.(Já osobně doporučuju ten živej stromeček je to nádhera ho mít postavený v obýváku,Nebo stačí třeba jenom nějaká vědší větvička z nějakého jehličnanu)
 

 

Klasické zdobení vánočního stromku

Když už máte stromek vybraný, je načase vybrat pro něj také správné ozdoby. Dnešní době si můžeme vybrat z nesčetného množství druhů a barev vánočních ozdob. Živý stromek vypadá například úplně kouzelně ozdobený přírodními ozdobami, které jsou vyrobené ze slámy. Můžete se také nechat inspirovat minulostí a ozdobit Vánoční strom podle našich předků sušenými jablíčky, nebo kousky dřeva.
 

Váš strom bude vypadat krásně i s moderními skleněnými, nebo umělými ozdobami. Můžete si zvolitháčkované ozdobybarevné kouličky, mašličky, pestré řetězy a další. Aby Vám stromek vypadal opravdu vkusně, musíme uvážit, počet barev, kterými ho budete zdobit, aby nebyl zbytečně přeplácaný. Malým dětem se líbí pestré a barevné vánoční stromky plné čokoládových figurek a skleněných ozdob. Jejich přání jim můžete splnit, ale musíte strom rozvrhnout tak, aby vypadal pořád krásně a upraveně. Pokud se nebojíte experimentovat, udělejte svým dětem originální vánoční stromeček.

 


 

 

 

Moderní zdobení vánočního stromku

Velmi moderní se poslední dobou stalo zdobení stromku pouze dvěma barvami. Strom pak vypadá jednoduše a velmi elegantně. Při nákupu vánočních ozdob, Vám doporučujeme vybírat nadčasové barvy, které nikdy neomrzí.

Věříme, že s naším návodem a Vaší kreativitou se Vám podaří o letošních vánocích nazdobit Vás vánoční stromek tak, že Vám ho každý, kdo ho uvidí ve Vašem okně, bude závidět. Určitě se stane dokonalou ozdobou Vašeho obývacího pokoje.

 

Komentáře,komentíky:-)

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek