Růže co kvete do krásy,nemá dobrou duši.Růže co do krásy nekvete,čistou duši má.

 

TOPlist

Pamatujte!

Sprosté a vulgární komentáře mažu!
Odkazy na weby také mažu!(Můžete ho napsat do kecání,do diskuzního fora:
Kecání )

Podepiš se!

арбитражный трафик

arbitrazhn_lgEl | 08.04.2024

Эффективные стратегии роста
- Какие ошибки стоит избегать в арбитражном трафике
арбитраж адалт трафика [url=octoclick-tizer.com]платформы для арбитража трафика[/url] .

Вы хотите наилучшие теплосберегающие плёнки для оконных дел?

plenka.buyonline.su | 25.02.2024

С уважением!
Оцените эти самые лучшие пленки для окна мощно убирает утечку тепла:
Когда заинтригованы, в этом случае напишите в PM запрос на plenka.buyonline.su

Деревянные дома под ключ

Edwardrep | 29.01.2024



Дома АВС - Ваш уютный уголок

Мы строим не просто дома, мы создаем пространство, где каждый уголок будет наполнен комфортом и радостью жизни. Наш приоритет - не просто предоставить место для проживания, а создать настоящий дом, где вы будете чувствовать себя счастливыми и уютно.

В нашем информационном разделе "ПРОЕКТЫ" вы всегда найдете вдохновение и новые идеи для строительства вашего будущего дома. Мы постоянно работаем над тем, чтобы предложить вам самые инновационные и стильные проекты.

Мы убеждены, что основа хорошего дома - это его дизайн. Поэтому мы предоставляем услуги опытных дизайнеров-архитекторов, которые помогут вам воплотить все ваши идеи в жизнь. Наши архитекторы и персональные консультанты всегда готовы поделиться своим опытом и предложить функциональные и комфортные решения для вашего будущего дома.

Мы стремимся сделать весь процесс строительства максимально комфортным для вас. Наша команда предоставляет детализированные сметы, разрабатывает четкие этапы строительства и осуществляет контроль качества на каждом этапе.

Для тех, кто ценит экологичность и близость к природе, мы предлагаем деревянные дома премиум-класса. Используя клееный брус и оцилиндрованное бревно, мы создаем уникальные и здоровые условия для вашего проживания.

Тем, кто предпочитает надежность и многообразие форм, мы предлагаем дома из камня, блоков и кирпичной кладки.

Для практичных и ценящих свое время людей у нас есть быстровозводимые каркасные дома и эконом-класса. Эти решения обеспечат вас комфортным проживанием в кратчайшие сроки.

С Домами АВС создайте свой уютный уголок, где каждый момент жизни будет наполнен радостью и удовлетворением

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek

Novinky

Jsme přestěhovaní!

10.09.2015 15:56
Tak tady máte odkaz nového blogu:https://my-super-web.blog.cz/ Více inf. na něm:)

Stěhujeme se!

07.09.2015 14:06
Čauky!Mám pro vás takovou menší novou zprávu,náš web se stěhuje na jinou stránku a to na Blog.cz.Bude mít stále stejný(Akorát bude mírně poměněj,ale význam bude mít stejný) název a tak,prostě se nic nezmění.Jen bude na jiné strance.Proč jsem zvolila toto radikální řešení?Protože už mě webnode...

Důležitý článek,čtěte!

04.08.2015 08:58
Čauky!Byla bych ráda,kdyby jste si přečetli tento článek,podle mě je docela důležitý:)

Komentáře u chatu+ rozepsání komixu

03.08.2015 09:06
Čauky! Už předevčírem jsem k chatu přidala komentáře.Ty můžete využít na to že tam napíšete třeba Kdo si jde zachatovat?Jsem pod jménem adminka:).Já už jsem tam jeden napsala a zatím mi na něj nikdo neodpověděl:(A v chatu v podstatě denodenně nikdo nebývám(Chodím tam hned dvakrát denně).Lidi...

Zbrusu nová novinka CHAT!

31.07.2015 12:23
Čauky!Tak jsem na to konečně přišla a vytvořila chat.Více info o něm zde   PS: Pojďte si se mnou zachatovat,jsem pod jménem adminka:)

Nový časopis(Speciální číslo)+Nová stránka komixi!

30.07.2015 14:51
Čauky!Zdrvím vás!Už dávno mi elis(Ano přiznávám seXD) poslala časopis,ale mě se ho furt a furt sem nechtělo dát.No a dneska je ten slavnostní den,že je zde!!!Pokod si ho chcete přečíst tak tady.Další velmou novinkou,novinkovou stránkou jsou komixi a představte si že tam rovnou přistáli dva články s...

Candy tag

26.07.2015 14:01
Čauky!Právě vyšel Candy tag,naleznete zde

Hlasování v soutěži

25.07.2015 15:11
Čauky!A je to tu můžete hlasovat o vítěze v soutěži letní párty!Bohužel z pžihlášených jich moc neposlalo své výtvory co mě dost mrzí,ale co jsou prázdniny!Hlasujte v anketě vedle v menu a obrázky účastníků naleznete zde

Tak jsem rozhodnuta!

24.07.2015 13:41
Čauky!Tento článek píšu ohledně své přezdívky a ohledně Candy otázek.S přezdívkou jsem se nakonec rozhodla že si  jí změním na Růžová růže.Sidce zatím hlasovali jen dvě děvčatka,ale byli pro růži, takže!Vás zdrám z zbrusu novou přezdívkou Růžová růže a taky moc prosím SB aby jste si mě na...

Uvažování o změně přezdívky:)

23.07.2015 12:37
Ještě jednou čauky!Napadla mě jedna supr čupr přezdívky,ano zaseXDTa minulá se vám moc nezalíbila a tak jsem jí zavrhla,ale teď mě napadla tahle suprová a u té si mislím že se vám zalíbí:)Je to Růžová růže,mám na to i skvělí citát:)Tak co si o této přezdívce myslíte?Stačí napsat do komentářů,anketu...

Candy otázky!:3

23.07.2015 12:00
Čauky, po dlouhé době vás zdrávím se super novinkou!Jelikož mám asko tak mě napadlo že vám budu dávat(těm co se přihlásí) tak zvané Candy otázky!Jedná se o to že to budou vtipné letní otázky,tzv. že vám třeba napíšu Bazén nebo rybník a vy mi odpovíte jednoduše jedním slovem třeba Bazén nebo se...

Nové hry!

07.07.2015 13:56
Čauky!Dneska tu pro vás máme dvě nové hry:)Neleznete zde a zde

Dovolená anebo třídení neakyvita:(

04.07.2015 05:57
Čauky!Určitě se divíte že jsem tu tak brzo,to je proto že o půl osmý máme být v Brně u Janáčkova divadla a odjíždět do Alp.Tam asi nebudu mít moc času psát nějaké články,takže vyhlašuju třídení neaktivitu!Byla bych ráda aby jste si neobědnávali grafiku a nejlépe ani neposílali výtvory do...

Nová hra!

03.07.2015 09:24
Čauky!Po delší době tu máme novou hu!Najdete ji zde

Novinka!Časopis SUPER WEB

02.07.2015 08:50
Čauky! Elis 255 nám vyrobila časopis!Jeho první číslo naleznete zde

Nový letní vzhledík+ nový maskot webu!

01.07.2015 13:14
Ještě jenou čauky!Dneska tu taky máme nový letní vzhled a nového maskota!A to je moje myška z transformice!!!!Těšte se na novou ikonku:)

Nová soutěž!

01.07.2015 11:23
Čauky!Po delší době tu máme soutěž.Naleznete zde

Nová přezdívka ANO-NE?

22.06.2015 13:17
Čauky!Moc se omlouvám za svou dlouhatááánskou neaktivitu:(No tu ted nebudeme řešit a radši se vrhneme na to téma kvůli kterému píši tento článek,je to změna mé přezdívky.Už asi o včerejška uvažuju že se přejmenuje na Ptachserus V.,ale nejsem si úplně jistá jestli tuto přezdívku chcete i vy.No a...

Nová povídka!

07.06.2015 19:22
Čauky!Dnes tu máme první díl zmiňované povídky!Naleznete zde

Nový tag!

06.06.2015 18:16
Čauky!Dnes tu máme nový tag!Naleznete zde

Nový článek

29.05.2015 13:56
Čauky!Po dlouhé době tu máme článek,naleznete zde

Deníček

17.05.2015 09:36
Čauky!Dneska tu pro vás mám nachystaný deníček,naleznete zde

Nový tag!

15.05.2015 14:50
Čauky!Dneska tu máme nový tag,naleznete zde

Výsledky!

12.05.2015 18:22
Čauky!Dneska tu máme výsledky hlasování o nejhezčí obrázek měsíce KVĚTNA-DUBNA.Výsledky naleznete zde a v novém dotazníku můžete hlasovat zde. PROSÍM HLUSUJTE!!

Nový článek!

10.05.2015 14:09
Čauky!Dnes tu máme nový článek,naleznete zde

Nové stránký

09.05.2015 14:12
Čauky!Dneska tu pro vás mám ještě jednu vědší novinku:)Máme tu dvě nové stránky:)Jedna z nich je Články na přání.V této rubricesi můžete napsat o svůj článek,více zde.Druhou stránkou je Foto měsíce.Zde budou výsledky z hlasování v dotazník s fotkami:)Naleznete zde

Další grafika na přání

09.05.2015 13:48
Čauky!Dneska tu máme další grafiku na přání!Naleznete zde

Novinka!:D

07.05.2015 13:34
Čauky!Dneska jsem si pro vás připravila takovou menší novinku,naleznete ji zde

Nový článek

06.05.2015 13:55
Čauky!Dneska tu máme nový článek,naleznete zde

Nový vzhled a překvápko:)

03.05.2015 17:44
Čauky!Dnes tu máme nový vzhled,je jen provizorní:)Mám totiž objednaný jeden u jedné šikovné grafičky.Nemohu se dočkat až ho dodělá:)Doufejme že si s tímto pro pár dní vystačíme:)Tak zatím ahoj!

Další grafika na přání....:D

02.05.2015 19:01
Čauky!Dnes tu máme další grafiku na přání.Naleznete zde

Nová soutěž!

02.05.2015 13:49
Čauky!Máme tu další soutěž!Naleznete zde

Fotečka:D

01.05.2015 13:15
Čauky!Dneska tu máme obrázkový článek,který naleznete zde

Nový článek!

29.04.2015 17:42
Dnes tu máme nový článek!Naleznete zde

Nový článek!

28.04.2015 18:25
Čauky!Máme tu nový článek,naleznete zde

Recept:D

27.04.2015 15:04
Čauky!Dneska jsem si pro vás připravila první recept.Naleznete zde

Tvořím,tvořím grafiku na přání:D

26.04.2015 13:52
Čauky!Dneska jsem zase vytvořila další grafiku na přání.Naleznete zde a zde
1 | 2 | 3 >>